תנאי שימוש

זהו הסכם בין המשתמש/גולש/אתה/את/הינך לביןאתר https://imcoming.co.il

ברוכים הבאים ל-imcoming.co.il  (להלן:"האתר")
תנאים אלה מתארים את הכללים והתקנות לשימוש באתר האינטרנט  imcoming (להלן:"האתר").
תנאי שימוש המפורטים כאן (להלן:"תנאי השימוש") חלים על כל משתמש באתר ובשירותיו, במישרין או בעקיפין.
הנהלת האתר רשאית לעדכן את תנאי השימוש בכל עת ובלא הודעה מוקדמת, ותנאי השימוש החדשים יחייבו אותך מרגע עדכונם באתר.
מטעמי נוחות תנאי השימוש מנוסחים בלשון זכר בלבד אך הם חלים על כל משתמש, איש ואישה כאחד.
הנהלת האתר רשאית להשעות, לחסום ולנקוט בכל פעולה, משפטית או אחרת, כנגד משתמש אשר אינו ממלא את תנאי השימוש.
על ידי גישה לאתר זה אנו מניחים שאתה מקבל את התנאים וההגבלות במלואם. אל תמשיך להשתמש באתר Incoming (להלן:"האתר") אם אינך מקבל את כל התנאים וההגבלות המפורטים בדף זה.

המונחים הבאים חלים על התנאים וההגבלות, הצהרת הפרטיות והודעת כתב ויתור וכל הסכם או כל הסכמים: "הלקוח", "אתה" ו"הנך" מתייחס אליך, אל האדם שמגיע לאתר זה ומקבל את התנאים וההגבלות של החברה. 
"החברה", "עצמנו", "אנחנו", "שלנו" ו "אותנו", מתייחס לחברה שלנו. "צד", "צדדים", או "אותנו", מתייחס הן ללקוח והן לעצמנו, או ללקוח או לעצמנו. כל התנאים מתייחסים להצעה, לקבלה ולשיקול של התשלום הדרוש כדי לקבל על עצמו את תהליך הסיוע שלנו ללקוח בצורה המתאימה ביותר, בין אם בישיבות רשמיות של משך זמן קבוע או בכל אמצעי אחר, למטרה מפורשת של עמידה בצרכי הלקוח בגין מתן השירותים / השירותים המוצהרים של החברה, בהתאם ובכפוף לחוק המקובל.
 כל שימוש בטרמינולוגיה שלעיל או במילים אחרות, באותיות רישיות יחודיות, רבות, באותיות רישיות ו / או הוא או הן, נלקחות כמתחייבות, ולפיכך מתייחסות אליה.
שירותי האתר והנתונים המובאים בו (להלן: "שירותי האתר") מוצעים לך "הלקוח", "אתה" ו"הנך" מתייחס אליך, אל האדם שמגיע לאתר זה ומקבל את התנאים וההגבלות של החברה, ללא אחריות ("NO WARRANTY") והחברה איננה אחראית לנכונותו של המידע ולליקויים ושגיאות העלולים ליפול בו.
מבלי לגרוע באמור לעיל, בקבלת תנאי שימוש אלו הינך מצהיר שידוע לך כי בנתוני האתר עשויים ליפול שגיאות וליקויים מכל סוג, כולל שגיאות בהעברת המידע, בעיבוד הנתונים, בהצגתם בכל דרך שהיא באם זה בתמונות, טקסט, או דרך שחרת.
האחריות לגבי בדיקת נכונותו של המידע ואיכותו חלה עליך המשתמש, "הלקוח", "אתה" ו"הנך" מתייחס אליך, אל האדם שמגיע לאתר זה ומקבל את התנאים וההגבלות של החברה.

 

עוגיות
אנו משתמשים בעוגיות, על ידי שימוש באתר זה אתה מסכים לשימוש בעוגיות בהתאם למדיניות הפרטיות של Incoming (להלן:"האתר").

רוב אתרי האינטרנט כיום משתמשים בעוגיות על מנת לאפשר לנו לקבל מידע על פעילות המשתמש באתר בכל ביקור.
העוגיות משומשות באזורים מסויימים באתר שלנו כדי לאפשר את הפונקציונליות של איזור זה והקלת הביקור למשתמשים החוזרים.
חלק משותפינו\שותפי הפרסום שלנו עשויים גם להשתמש בעוגיות.

 

רישיון

אלא אם כן צוין אחרת, קבלת ו / או מעניקי הרישיונות הם הבעלים של זכויות הקניין הרוחני עבור כל חומר על התקשרות. כל זכויות הקניין הרוחני שמורות. באפשרותך להציג ו / או להדפיס דפים מ https://imcoming.co.il לשימושך האישי בכפוף למגבלות שנקבעו בתנאים וההגבלות.

אסור לך:
1. לפרסם חומר מ https://imcoming.co.il
2. לבצע מכירה, שכירות או רשיון משנה מ https://imcoming.co.il
3. לשכפל או להעתיק חומר מ https://imcoming.co.il
4. הפצה מחדש של תוכן מ- https://imcoming.co.il (אלא אם התוכן נעשה במיוחד עבור הפצה מחדש) 
5. אין לאסוף נתונים מהאתר בכל אמצעי ממוחשב ו/או אוטומטי.
6.האתר https://imcoming.co.il  נועד בראשית לתת במה למתווכים, משרדי תיווך וחברות תיווך לפרסם נכסים, אין לפרסם חומר משמיץ, מוציא דיבה, פוגע, מגונה, בלתי חוקי או חומר המהווה פלישה לפרטיות על אחד ויותר מלקחותינו


תגובות משתמשים

1. הסכם זה יחל בתאריך זה.
2. חלקים מסוימים של אתר זה מציעים הזדמנות למשתמשים לפרסם ולהחליף דעות, מידע, חומר ונתונים ('תגובות') באזורים של האתר.
Imcoming לא מצלם, משנה, עורך או נותן הערות לפני פרסום התגובה באתר ותגובות לא משקפות דעות של Imcoming, שותפיהם, וכלל העובדים באתר.
הערות ותגובות משקפות את דעתו של האדם שפרסם את ההערה\תגובה. במידה מותרת על פי החוקים הרלוונטים אין אחריות או אחריות על ההערות או על כל עלות הפסד,חבות, נזקים או הוצאות שנגרמו או יגרמו כתוצאה מכל שימוש\פרסום ו\או הופעה של הערות\תגובות באתר זה.
3.Imcoming מקבלת את הזכות לפקח על כל ההערות ולהסיר את כל ההערות אשר לדעתה, לפי שיקול דעתה המוחלט בין אם ההערה בלתי הולמת, פוגעת או כל דבר הנוגע להפרה של התנאים וההגבלות.
4. אתה מתחייב ומצהיר כי:
1.  אתה רשאי לפרסם הערות ותגובות באתר שלנו ובעל כל הרשיונות וההסכמות הנדרשות לעשות זאת.
2. ההערות אינן פוגעות בזכות קניין רוחני, ללא הגבלת זכויות יוצרים, פטנטים או סימנים מסחריים או זכויות קנייניות אחרות של צד שלישי כלשהו.
3. ההערות אינן כוללות חומר משמיץ, מוציא דיבה, פוגע, מגונה, בלתי חוקי או חומר המהווה פלישה לפרטיות.
4. ההערות לא ישמשו כדי לקדם או לקדם פעילות עסקים או מותאמת אישית או פרסומית או פעילות בלתי חוקית.
5. הנכם מעניקים בזאת את הזכות לקבל רישיון בלעדי ללא תמלוגים לשימוש, לשכפל, לערוך ולהסמיך אחרים להשתמש, לשכפל ולערוך את כל ההערות שלכם בכל צורה, פורמטים או מדיה.

 

לינקים לתוכן שלנו
1. הארגונים הבאים רשאים לקשר לאתר האינטרנט שלנו ללא אישור מראש ובכתב 
סוכנויות ממשלתיות;
מנועי חיפוש;
מפיצי ספריות מקוונות כאשר הם מציגים אותנו בספרייה עשויים לקשר לאתר האינטרנט שלנו באותו אופן שבו הם מקושרים לאתרי האינטרנט של עסקים רשומים אחרים,

2. ארגונים אלה רשאים לקשר לדף הבית שלנו, לפרסומים או לאתר אחר, כל עוד הקישור: (א) אינו מטעה בשום אופן; (ב) אינה מזכירה באופן חסוי חסות, אישור או אישור של הצד המקשר ומוצריו או השירותים שלו; ו (ג) מתאים בהקשר של האתר של הצד המקשר.
3. אנו עשויים לשקול ולאשר על פי שיקול דעתנו הבלעדית בקשות אחרות של קישורים מהסוגים הבאים של ארגונים:
1. 
מקורות ידועים לצרכן ו / או מידע עסקי כגון Chambers of Commerce, American Automobile Association, AARP ו Consumers Union;
אתרי קהילה של dot.com;2.
עמותות או קבוצות אחרות המייצגות צדקה, כולל אתרי מתן צדקה,3.
מפיצי ספריות מקוונות.
פורטלי אינטרנט.
משרדי רואי חשבון, משפט וייעוץ, אשר לקוחותיהם העיקריים הם עסקים; 
מוסדות חינוך ואגודות מקצועיות.

אנו מאשרים בקשות קישורים מארגונים אלה, אם נקבע כי: (א) הקישור לא ישקף בצורה שלילית עלינו או על העסקים המוסמכים שלנו (לדוגמה, עמותות סחר או ארגונים אחרים המייצגים סוגים חשודים מטבעם, כגון עבודה ב- הזדמנויות ביתיות, לא יורשו לקשר); (ב) לארגון אין תיעוד משביע רצון אצלנו; (ג) התועלת לנו מן הנראות קשורה היפר עולה על היעדר; ו (ד) כאשר הקישור הוא בהקשר של מידע על המשאבים הכלליים או שהוא עולה בקנה אחד עם תוכן העריכה בעלון או במוצר דומה המקדם את משימת הארגון.

ארגונים אלה רשאים לקשר לדף הבית שלנו, לפרסומים או לאתר אחר, כל עוד הקישור: (א) אינו מטעה בשום אופן; (ב) אינו מתיימר באופן שקרי חסות, אישור או אישור של הצד המקשר ומוצרים או שירותים; ו (ג) מתאים בהקשר של האתר של הצד המקשר.

אם אתה מבין הארגונים המפורטים בסעיף 2 לעיל ומעוניינים לקשר לאתר שלנו, עליך להודיע לנו על-ידי שליחת דואר אלקטרוני לכתובת info@imcoming.co.il. הזנת שמך, שם הארגון שלך, פרטי הקשר שלך (כגון מספר טלפון ו / או כתובת דוא"ל) וכן את כתובת האתר שלך, רשימה של כתובות אתרים שמהן אתה מתכוון לקשר לאתר האינטרנט שלנו, ורשימה של כתובות האתר באתר שלנו שאליו תרצה לקשר. אפשר 2-3 שבועות לתגובה.

ארגונים מאושרים עשויים ליצור היפר-קישור לאתר האינטרנט שלנו באופן הבא:

1. על ידי שימוש בשם החברה שלנו; או
2. על ידי שימוש של מאתר משאבים אחיד (כתובת אינטרנט) להיות מקושר; או
3. שימוש בכל תיאור אחר של אתר האינטרנט שלנו או חומר המקושר לזה הגיוני בהקשר והקשר של התוכן באתר של הצד המקשר.
אין להשתמש בלוגו של imcoming או בגרפיקה אחרת לצורך קישור ללא הסכם רישיון מסחרי.

 

Iframes -הטמעה
ללא אישור מראש והרשאה מפורשת בכתב, לא ניתן ליצור מסגרות סביב דפי האינטרנט שלנו או להשתמש בטכניקות אחרות שמשנות באופן כלשהו את המצגת החזותית או את המראה של אתר האינטרנט שלנו.

 

מדיניות פרטיות

בעת השימוש בשירותי האתר ובייחוד בעת ההרשמה נאסף מידע אודות המשתמשים.

החברה מכבדת את פרטיות המשתמשים באתר ואת פרטיות המידע האישי שמועלה לאתר.

חלק מהמידע מזהה את כל משתמש באופן אישי בשמו, כתובתו, אמצעי תשלום שברשותו וכיו"ב. מנגד, חלק מהמידע אינו מזהה את המשתמש אישית ואינו נשמר ביחד עם פרטיו. זהו מידע סטטיסטי ומצטבר. לדוגמה, פרסומות שקרא באתר, העמודים שבהם צפה, ההצעות והשירותים שעניינו אותך, כתובת האינטרנט (IP) שממנה פנה, התכנים אותם העלה לאתר ועוד.

השימוש במידע שנאסף, יעשה רק על פי מדיניות הפרטיות בחברה ובהתאם להוראות כל דין, ולצרכים הבאים:

הפעלת השירותים השונים באתר;

שיפור והעשרת השירותים והתכנים המוצעים באתר;

שינוי או ביטול, הרחבה או צמצום של שירותים ותכנים קיימים;

מתן אפשרות לקנייה או רכישת מוצרים ושירותים באתר - לרבות פרסום מידע ותכנים;

התאמת המודעות, התכנים והפרסומות שיוצגו בעת הביקור באתר לתחומי ההתעניינות של המשתמש;

קבלה ו/או שליחה של דואר אלקטרוני ו/או הודעות SMS ויצירת קשר עם המשתמש בהתאם להוראות התקנון וכל דין;

המידע שלא נמסר על ידי המשתמש באופן אישי על מנת להשתמש בשירותי האתר וישמש את החברה יהיה בעיקרו מידע סטטיסטי, שאינו מזהה אישית.

מובהר כי מדיניות הפרטיות יכולה להשתנות מעת לעת.

 

שמירת זכויות
אנו שומרים לעצמנו את הזכות בכל עת ועל פי שיקול דעתנו הבלעדי לבקש ממך להסיר את כל הקישורים או כל קישור מסוים לאתר האינטרנט שלנו. אתה מסכים להסיר באופן מיידי את כל הקישורים לאתר האינטרנט שלנו לפי בקשה זו.
 כמו כן, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן את התנאים וההגבלות ואת מדיניות הקישור שלה בכל עת. על ידי המשך הקישור לאתר האינטרנט שלנו, אתה מסכים להיות מחויב לתנאים וההגבלות המקשרים האלה.

 

 

 

הסרת קישורים מהאתר שלנו
אם תמצא קישור כלשהו באתר האינטרנט שלנו או בכל אתר מקושר המתנגד לכל סיבה שהיא, תוכל ליצור איתנו קשר. נדון בבקשות להסרת קישורים אך לא תהיה לנו כל מחויבות לעשות זאת או להגיב ישירות אליך.

בעוד אנו משתדלים להבטיח שהמידע באתר זה נכון, איננו מצדיקים את שלמותו או דיוקו; וכן איננו מתחייבים להבטיח שהאתר יהיה זמין או שהחומר באתר מעודכן.

 

 

אחריות תוכן
לא תהיה לנו כל אחריות או התחיבות עבור כל תוכן המופיע באתר האינטרנט שלך. אתה מסכים לפצות ולהגן עלינו מפני כל הטענות הנובעות או מבוססות על האתר שלך. אין קישור (ים) בכל דף באתר האינטרנט שלך או בכל הקשר המכיל תוכן או חומרים העלולים להתפרש כדיבה, מגונה או פלילית, או הפוגע, מפר או מפר את ההפרה או הפרה אחרת של כל זכויות צד שלישי.

 

כתב ויתור
עד למידה המרבית המותרת על פי החוק החל, אנו שוללים את כל המצגים, האחריות והתנאים הקשורים לאתר האינטרנט שלנו והשימוש באתר זה (לרבות, ללא הגבלה, כל אחריות המשתמעת מכוח החוק ביחס לאיכות משביעת רצון, הכוונה למטרה ו / או את השימוש של טיפול סביר ומיומנות). אין שום דבר בכתב ויתור זה:

1. להגביל או לא לכלול את האחריות שלנו או למוות או לפגיעה גופנית הנובעת מרשלנות;
2. להגביל או לא לכלול את האחריות שלנו או בגין הונאה או מצג שווא של הונאה.
3. להגביל את כל ההתחייבויות שלנו או את התחייבויותיך בכל דרך שאינה מותרת על פי החוק.
4. אל תכלול את כל ההתחייבויות שלנו או את התחייבויותיך, שלא ניתן לכלול אותן במסגרת החוק החל.
המגבלות והחרגות של האחריות המפורטות בסעיף זה ובמקומות אחרים בכתב ויתור זה: (א) כפופים לפסקה הקודמת; וכן (ב) להסדיר את כל ההתחייבויות הנובעות מתנאי כתב ויתור או ביחס לנושא כתב ויתור זה, לרבות התחייבויות הנובעות בחוזה, בנזיקין (לרבות רשלנות) ובפרת חובה חקוקה.

המשתמש מתחייב לפצות את החברה, מיד עם דרישתה הראשונה לכך, בגין נזקיה הישירים והעקיפים הנובעים כתוצאה מהפרת כל תנאי מתנאי התקנון כאמור, מבלי שתוטל על החברה כל חובה להוכיח את נזקיה והפסדיה כאמור, בסכום קבוע ומוערך מראש בסך של 1,000 ₪ עבור כל הפרה כאמור.

לא נהיה אחראים לכל אובדן או נזק מכל סוג שהוא 

על כל עניין שבמחלוקת בקשר עם הסכם זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל.

מקום השיפוט הבלעדי לכל עניין ו/או מחלוקת בקשר עם הסכם זה ו/א עם תנאי השימוש באתר הינו בבתי המשפט המוסמכים באזור תל-אביב יפו או בבתי המשפט באשדוד.